Aktualności

Forum Komunalne w Szklarskiej Porębie

W dniach 28-29 lutego 2024 r., wzięliśmy udział w Forum Komunalnym organizowanym przez Ekorum w Szklarskiej Porębie. Warsztaty, które do tej pory odbywały się on line zostały  przeniesione na realny grunt i umożliwiły spotkania twarzą w twarz.

Konferencja dotyczyła gospodarki odpadami, a w szczególności ewidencji, sprawozdawczości oraz pozwoleń. Nie zabrakło także omówienia kwestii składowania i recyklingu odpadów.

Przedstawiciele naszych spółek Biosystem Elektrorecykling Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.  oraz Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań S.A. wzięli aktywny udział w tym forum. Reprezentowali nas: Michał Malinowski, Patryk Kluk, Marek Wyrobek i Krzysztof Majerz. W tym roku po raz pierwszy organizatorzy postawili na nowatorską formę komunikacji, która umożliwiła komentowanie omawianych tematów na bieżąco i dzielenie się zarówno najlepszymi praktykami jak i wyzwaniami.  Sadząc po aktywności uczestników, formuła sprawdziła się w stu procentach. Dla nas była to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy i spotkań z naszymi Partnerami. Dziękujemy Ekorum za świetną organizację wydarzenia.

Aktualności